Rożen gazowy ADA-GASTROGAZ (54 kurczaki) ADA-5

    Chcesz dostać lepszą cenę? Zadzwoń do nas: 800 800 490
  • 6919
  • Producent: ADA Gastrogaz
  • Dostępność: W sprzedaży
  • Cena netto: 14 699,00 zł
    Cena brutto: 18 079,77 zł

Opis produktu - Rożen gazowy ADA-GASTROGAZ (54 kurczaki) ADA-5 ADA Gastrogaz

Rożen gazowy ADA-5 wykonany ze stali nierdzewnej o wsadzie 54 kurczaków. Rożno można montować w przyczepach gastronomicznych, jak również wykorzystywać jako urządzenia stacjonarne w barach, sklepach i innych zakładach zbiorowego żywienia. Charakteryzuje się ono dużą trwałością, niezawodnością w eksploatacji, małym zużyciem gazu oraz krótkim czaem pieczenia kurczaków, co w konsekwencji daje niespieczony, soczysty i smaczny produkt.
Rożno typu ADA przeznaczone jest głównie do pieczenia kurczaków, golonek, szynek, prosiaków i baranów. Może być też używany do pieczenia ryb (pstrąg, makrela) po zamontowaniu odpowiedniej przystawki.

Pomieszczenie, w którym jest instalacja gazowa i planowane jest zamontowanie komory wędzarniczej, powinno posiadać ciągłą wymianę powietrza (dopływ wystarczającej ilości powietrza, potrzebnego do spalania gazu oraz odpływu spalin) zabezpieczające przed przekroczeniem w powietrzu wewnątrz pomieszczenia dopuszczalnych zawartości składników spalin szkodliwych dla zdrowia ludzkiego.
W świetle tych przepisów pomieszczenie takie musi posiadać:
sprawną wentylację nawiewno-wywiewną,
odpowiednią kubaturę,
minimalny wymiar przewodu kominowego nie może być mniejszy niż 0,14 m, a powierzchnia kanału wentylacyjnego nie mniejsza niż 0,016 m².
odpowiednie wymiary,
w przypadku zasilania gazem płynnym pomieszczenie nie może znajdować się poniżej poziomu zerowego tj.: w piwnicy lub suterenie, a temperatura nie może przekraczać 35°C.

Dane techniczne:
wymiary:
szerokość: 1285 mm,
głębokość: 570 mm,
wysokość: 1290 mm,
wsad kurczaków: 54 szt.,
liczba widelców: 5+4 szt.,
długość widelca: 985 mm,
moc cieplna: 25 kW,
moc elektryczna: 0,26 kW,
zasilanie elektryczne: 230 V,
waga: 149 kg,
średnica rury czopucha: 193 mm,
liczba palników: 5 szt.,
zużycie gazu:
GZ-50 - 2,60 [m³/h],
B/P (propan-butan) - 2000 [g/h].Opinie - Rożen gazowy ADA-GASTROGAZ (54 kurczaki) ADA-5

ocena wyposażenia gastronomicznego ocena wyposażenia gastronomicznego ocena wyposażenia gastronomicznego ocena wyposażenia gastronomicznego ocena wyposażenia gastronomicznego
Ocena: 4.6
Na podstawie: 8 ocen
Szukaj wśród tysięcy produktów dostosowanych do każdych potrzeb