Unox

Unox

Potrawy przygotowane w piecu konwekcyjno-parowym zachowują więcej cennych substancji odżywczych i są zdrowsze niż te przygotowane w tradycyjny sposób. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz szeroki wybór produktów marki Unox, czyli przodującego włoskiego producenta specjalizującego się w sprzęcie gastronomicznym przeznaczonym zarówno do dużej, jak i małej gastronomii oraz do żywienia zbiorowego. 

Profesjonalne piece Unox

Oferujemy najwyższej jakości wszechstronne urządzenia do profesjonalnej kuchni, dzięki którym przygotujesz pełnowartościowe, smaczne potrawy zarówno na małą, jak i dużą skalę. Znajdziesz u nas łatwe w obsłudze, funkcjonalne piece o cyfrowym lub manualnym panelu sterowanie, nadające się do wypiekania ciast, pizzy, mięs oraz innych dań. Urządzenia wyposażone są między innymi w:

  • zamknięty obieg pary wodnej w komorze pieczenia, zapewniający równomierne wypiekanie i zapobiegający przesuszeniu potrawy, 
  • możliwość nie tylko pieczenia, ale także blanszowania, duszenia czy gotowania potraw na parze, 
  • regulację temperatury i możliwość programowania. 

Piec konwekcyjno-parowy Unox doskonale sprawdzi się w lokalach gastronomicznych, szczególnie tych, które oferują organizację imprez okolicznościowych na dużą liczbę osób. Będzie świetnym wyborem również do hotelu, dużej restauracji, stołówki i innych punktów zajmujących się zbiorowym żywieniem.

Najwyższa jakość urządzeń

Sprzęty marki Unox charakteryzują się wysoką jakością wykonania, eleganckim, prostym designem oraz bezawaryjnością. Piec konwekcyjno-parowy jest łatwy w obsłudze dzięki cyfrowemu lub manualnemu panelowi sterowania, a oprócz tego łatwo utrzymać go w czystości. W naszym sklepie kupisz także odpowiednio dopasowane do modelu urządzenia wymienne blachy i ruszty od tego samego producenta, a także specjalne detergenty i narzędzia do czyszczenia sprzętów kuchennych.