RZETELNA FIRMA

Jesteśmy Rzetelną Firmą - kliknij i sprawdź nas

POLUB NAS NA FACEBOOKU - dostaniesz 2% rabatu !!!

Kliknij i polub nas - dostaniesz rabat 2%

Kup sprzęt w LEASINGu

Europejski Fundusz Leasingowy

Chcesz kupić sprzęt w leasingu? Skontaktuj się z naszym specjalistą:

Pan Michał Palmowski
tel. 604 331 155O firmie

 

Rzetelna Firma

Szanowni Państwo,

Na rynku istniejemy od 2001r. Początkowo zajmowaliśmy się głównie przetargami publicznymi. Kilkanaście lat temu postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność w wyniku czego powstał nasz sklep internetowy www.goga-gastro.pl

Nasza firma od lat współpracuje z największymi Polskimi dystrybtorami i producentami sprzętu, akcesorii i mebli gastronomicznych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo sprzęt dużch producentów ale i także od tych mniejszych mniej znanych. Dodatkowo współpracujemy także z zagranicznymi producentami sprzętu gastronomicznego. Każdego miesiąca nawiązujemy współpracę z nowymi firmami co owocuje stałym poszerzaniem się naszej oferty. Obecnie posiadamy ponad 8000 produktów w naszym sklepie internetowym.
Znaczną część sprzętu importujemy bezpośrednio od producentów z Włoch, Hiszpanii, Grecji i innych krajów UE dzięki czemu możemy Państwu zaproponować sprzęt wysokiej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie co przenosi się na możliwość negocjacji cen. Regularnie organizujemy promocje i wyprzedaże.

Nie ograniczamy działalności firmy tylko do sprzedaży profesjonalnych urządzeń oraz ich serwisowania. Każdego klienta otaczamy opieką w zakresie doradztwa technicznego i doboru urządzeń do indywidualnych potrzeb i wymagań. Na życzenie klientów opracowujemy pełne technologie, dostosowane do ich specyfiki. Dopełniamy wszystkich niezbędnych uzgodnień i wytycznych.

Nasza firma od 11 lat startuje w przetargach publicznych w wyniku czego wyposażamy przedszkola, szkoły, uczelnie, szpitale i inne placówki publiczne . Naszymi klientami są także renomowane duże hotele, restauracje, puby, supermarkety, sieci stacji benzynowych i inne obiekty takie jak piekarnie, cukiernie, pizzerie, stołówki zakładowe. Jesteśmy dobrze zorganizowanym i doświadczonym partnerem handlowym.

Proponujemy naszym klientom także rozwiązania finansowe jak zakup na raty lub leasing.

Zapraszamy Państwa do współpracy z naszą firmą. 

 

 

OFERTA SERWISOWA

 

 

Nasz serwis zajmuje się montażem, demontażem i naprawą urządzeń gastronomicznych produkowanych przez firmy zagraniczne i krajowe. Dodatkowo świadczymy usługi w zakresie doboru, montażu dozowników do płynów myjących i płuczących.

Nasi serwisanci posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie serwisowania urządzeń firm polskich i zagranicznych (Kromet, Lozamet, Stalgast, Hendi, RM Gastro, Egaz, Elframo, Lamber, Teikos, Tecnoinox, Krupps, Fabar, Fama i innych).


Proponujemy następujące usługi :

 • testowanie urządzeń gastronomicznych

 • naprawa urządzeń gastronomicznych

 • konserwacja i przeglądy

 • szkolenie w zakresie obsługi urządzeń gastronomicznych

 • instalacja urządzeń, maszyn oraz mebli ze stali nierdzewnej

 • ocena stanu technicznego urządzeń gastronomicznych

 

Korzyści z planowanych usług serwisowych

 • bezpieczeństwo pracy

 • dłuższa żywotność urządzeń i maszyn gastronomicznych

 • szybka interwencja serwisu w przypadku awarii

 • brak przestojów pracy urządzenia

 • niskie koszty

 

 

NIE PROWADZIMY ODBIORÓW OSOBISTYCH . SPRZĘT WYSYŁANY JEST PROSTO OD PRODUCENTÓW.

GASTRO MASTERS
(właściciel sklepu www.goga-gastro.pl)
Szarotki 12
05-270 Warszawa-Marki
mBank
36 1140 2004 0000 3602 5555 6106

 

 

Zadzwoń do nas

Dział handlowy

tel. 22/614 97 75

godziny pracy pon-pt 09:00 - 17:00
 
Specjaliści do spraw sprzedaży

kom. 602 362 876
kom. 664 016 806
 

napisz do nas

mail:  sklep@goga-gastro.pl