Maszyna do popcornu Star 39 D-A

    Chcesz dostać lepszą cenę? Zadzwoń do nas: 800 800 490
  • 4930
  • Producent: Star
  • Dostępność: W sprzedaży
  • Cena netto: 5 272,00 zł
    Cena brutto: 6 484,56 zł

Opis produktu - Maszyna do popcornu Star 39 D-A Star

Maszyny do przygotowywania prażonej kukurydzy produkowane przez wiodącego producenta tego typu urządzeń na świecie, pochodzącej z ojczyzny popcornu Stanów Zjednoczonych, firmę Star. Urządzenia o zróżnicowanej budowie i wydajnościach mogą być wykorzystywane zarówno w małych jak i w dużych punktach sprzedaży. Niklowany, stalowy zbiornik do przygotowywania popcornu (temperatura kontrolowana za pomocą termostatu), krawędzie boczne wykonane ze stopu aluminium. Drzwiczki zapewniające obsługującemu łatwy dostęp do popcornu, prosty w obsłudze panel kontrolny, zawiasy na całej długości drzwiczek, lampa 75W w stalowej obudowie. Zdobiona tylna i przednia szyba(Galaxy - grawerowane), łatwe czyszczenie i konserwacja, szeroka gama kolorów.
Parametry techniczne Wydajność 135 porcji 30 g na godz. , wykończenie drewnopodobne, moc: 1,2(kW), napięcie: 220(V), wymiary: 533x387x638(mm)


Opinie - Maszyna do popcornu Star 39 D-A

ocena wyposażenia gastronomicznego ocena wyposażenia gastronomicznego ocena wyposażenia gastronomicznego ocena wyposażenia gastronomicznego ocena wyposażenia gastronomicznego
Ocena: 4.4
Na podstawie: 6 ocen
Szukaj wśród tysięcy produktów dostosowanych do każdych potrzeb