Słoik Sturz 165 ml - op. 12 szt WE-976-80

    Chcesz dostać lepszą cenę? Zadzwoń do nas: 800 800 490
  • 37059
  • Producent: Tom-gast
  • Dostępność: Upewnij się i zapytaj / zadzwoń lub napisz
  • Cena netto: 48,86 zł
    Cena brutto: 60,10 zł

Opis produktu - Słoik Sturz 165 ml - op. 12 szt WE-976-80 Tom-gast

Szklane słoiki i butelki WECK od ponad 100 lat są synonimem tradycji i najwyższej jakości. Proces wekowania swoją nazwę zawdzięcza właśnie unikalnemu projektowi słoików stworzonemu w 1900 roku przez Johanna Wecka.

Wszystkie szklane elementy słoików sygnowane logiem firmy WECK produkowane są w Niemczech ze szkła sodowo-wapniowego o doskonałych walorach użytkowych. Spinki WECK, służące w procesie konserwacji przetworów, są wykonane z najwyższej jakości, nierdzewnej stali INOX. Uszczelki WECK są wolne od fenoli i wykonane są z naturalnego kauczuku pozyskiwanego z kontrolowanych, legalnych plantacji.

Produkty Weck z powodzeniem służą jako naczynia lub opakowania szklane w restauracjach, kawiarniach oraz firmach cateringowych na całym świecie. Sprawdzają się jako wielorazowe, gustowne i niebanalne naczynia do deserów, sałatek, dań głównych oraz jako opakowania do hermetycznego przechowywania suchych składników i produktów gotowych. Naczynia WECK odporne są na zamrażanie lub wyparzanie w różnych urządzeniach gastronomicznych.

 

pojemność- 165 ml

 Opinie - Słoik Sturz 165 ml - op. 12 szt WE-976-80

ocena wyposażenia gastronomicznego ocena wyposażenia gastronomicznego ocena wyposażenia gastronomicznego ocena wyposażenia gastronomicznego ocena wyposażenia gastronomicznego
Ocena: 4.3
Na podstawie: 5 ocen
Szukaj wśród tysięcy produktów dostosowanych do każdych potrzeb