Rożen gazowy (90 kurczaków) ADA-8

  • Kod: 5416
  • Producent: ADA Gastrogaz
  • Dostępność: Upewnij się i zapytaj / zadzwoń lub napisz

  • Historia ceny
  • Cena brutto: 30 994,77 zł 25 199,00 zł
Rożen gazowy ADA-8 wykonany ze stali nierdzewnej o wsadzie 90 kurczaków. Rożno można montować w przyczepach gastronomicznych, jak również wykorzystywać jako urządzenia stacjonarne w barach, sklepach i innych zakładach zbiorowego żywienia. Charakteryzuje się ono dużą trwałością, niezawodnością w eksploatacji, małym zużyciem gazu oraz krótkim czaem pieczenia kurczaków, co w konsekwencji daje niespieczony, soczysty i smaczny produkt. 
Rożno typu ADA przeznaczone jest głównie do pieczenia kurczaków, golonek, szynek, prosiaków i baranów. Może być też używany do pieczenia ryb (pstrąg, makrela) po zamontowaniu odpowiedniej przystawki.
Pomieszczenie, w którym jest instalacja gazowa i planowane jest zamontowanie komory wędzarniczej, powinno posiadać ciągłą wymianę powietrza (dopływ wystarczającej ilości powietrza, potrzebnego do spalania gazu oraz odpływu spalin) zabezpieczające przed przekroczeniem w powietrzu wewnątrz pomieszczenia dopuszczalnych zawartości składników spalin szkodliwych dla zdrowia ludzkiego.
W świetle tych przepisów pomieszczenie takie musi posiadać:
sprawną wentylację nawiewno-wywiewną,
odpowiednią kubaturę,
minimalny wymiar przewodu kominowego nie może być mniejszy niż 0,14 m, a powierzchnia kanału wentylacyjnego nie mniejsza niż 0,016 m².
odpowiednie wymiary,
w przypadku zasilania gazem płynnym pomieszczenie nie może znajdować się poniżej poziomu zerowego tj.: w piwnicy lub suterenie, a temperatura nie może przekraczać 35°C.
Dane techniczne:
wymiary:
szerokość: 1285 mm,
głębokość: 570 mm,
wysokość: 1800 mm,
wsad kurczaków: 90 szt.,
liczba widelców: 8+7 szt.,
długość widelca: 985 mm,
moc cieplna: 40 kW,
moc elektryczna: 0,26 kW,
zasilanie elektryczne: 230 V,
waga: 200 kg,
średnica rury czopucha: 193 mm,
liczba palników: 8 szt.,
zużycie gazu:
GZ-50 - 4,16 [m³/h], 
B/P (propan-butan) - 3200 [g/h].

Rożen gazowy ADA-8 wykonany ze stali nierdzewnej o wsadzie 90 kurczaków. Rożno można montować w przyczepach gastronomicznych, jak również wykorzystywać jako urządzenia stacjonarne w barach, sklepach i innych zakładach zbiorowego żywienia. Charakteryzuje się ono dużą trwałością, niezawodnością w eksploatacji, małym zużyciem gazu oraz krótkim czaem pieczenia kurczaków, co w konsekwencji daje niespieczony, soczysty i smaczny produkt. Rożno typu ADA przeznaczone jest głównie do pieczenia kurczaków, golonek, szynek, prosiaków i baranów. Może być też używany do pieczenia ryb (pstrąg, makrela) po zamontowaniu odpowiedniej przystawki.
Pomieszczenie, w którym jest instalacja gazowa i planowane jest zamontowanie komory wędzarniczej, powinno posiadać ciągłą wymianę powietrza (dopływ wystarczającej ilości powietrza, potrzebnego do spalania gazu oraz odpływu spalin) zabezpieczające przed przekroczeniem w powietrzu wewnątrz pomieszczenia dopuszczalnych zawartości składników spalin szkodliwych dla zdrowia ludzkiego.W świetle tych przepisów pomieszczenie takie musi posiadać:
sprawną wentylację nawiewno-wywiewną,odpowiednią kubaturę,minimalny wymiar przewodu kominowego nie może być mniejszy niż 0,14 m, a powierzchnia kanału wentylacyjnego nie mniejsza niż 0,016 m².odpowiednie wymiary,w przypadku zasilania gazem płynnym pomieszczenie nie może znajdować się poniżej poziomu zerowego tj.: w piwnicy lub suterenie, a temperatura nie może przekraczać 35°C.

 
Dane techniczne:
wymiary:szerokość: 1285 mm, głębokość: 570 mm, wysokość: 1800 mm
wsad kurczaków: 90 szt.
liczba widelców: 8+7 szt.
długość widelca: 985 mm
moc cieplna: 40 kW
moc elektryczna: 0,26 kW
zasilanie elektryczne: 230 V
waga: 200 kg
średnica rury czopucha: 193 mm
liczba palników: 8 szt.
zużycie gazu:GZ-50 - 4,16 [m³/h]
 B/P (propan-butan) - 3200 [g/h]