Kruszarka do lodu elektryczna Ceado V90

    Chcesz dostać lepszą cenę? Zadzwoń do nas: 800 800 490
  • 3758
  • Producent: Ceado
  • Dostępność: W sprzedaży
  • Cena netto: 2 355,99 zł
    Cena brutto: 2 897,87 zł

Opis produktu - Kruszarka do lodu elektryczna Ceado V90 Ceado

# ERGONOMICZNA-nie zajmuje dużo miejsca i może być  ustawiona gdziekolwiek .V90 spełnia swoje zadania szybko i sprawnie. Adoptuje się samoczynnie do wszystkich środowisk spełniając wszelkie oczekiwania.
# SOLIDNA- zbudowana całkowicie ze stopu aluminium.
Pojemnik,ostrze wykonane ze stali nierdzewnej. Z założenia przeznaczony do długiej ,ciężkiej pracy w przemyśle gastronomicznym.
# PRAKTYCZNA-kiedy urządzenie jest bezpieczne ,używamy je z większą pewnością i spokojem. V90 wyposażony jest w specjalny wyłącznik zabezpieczający jego użytkownika przed uruchomieniem urządzenia bez pojemnika lub bez jego pokrywy.
# DELIKATNA-bardzo ważne jest użycie tylko świeżych kostek lodu,wydłuża to "życie" V90 i podnosi jakość kruszonego lodu.
# INTELIGENTNA- V90 może przygotować tylko jednego drinka na raz lub kruszyć do 120 kg lodu na godzinę. Z V90 nie ma limitów!!!Możliwości tej kruszarki momentalnie podnoszą Twój potencjał biznesowy.
# SZYBKA-bardzo dobra i szybka produkcja kruszonego lodu. V90 potrafi przygotować właściwą ilość lodu do zamówionego koktajlu,oszczędzając czas,ale nie tracąc na jakości!
# Wydajność: kruszy 2 kg na minutę
# Wymiary: 46 x 23 x 21 cm
# Parametry techniczne 220, 240 V; 50, 60 Hz
# Obroty: 900 na minutę
# Waga: 4,2 kg


Opinie - Kruszarka do lodu elektryczna Ceado V90

ocena wyposażenia gastronomicznego ocena wyposażenia gastronomicznego ocena wyposażenia gastronomicznego ocena wyposażenia gastronomicznego ocena wyposażenia gastronomicznego
Ocena: 4.3
Na podstawie: 5 ocen
Szukaj wśród tysięcy produktów dostosowanych do każdych potrzeb