Elegancka deska do krojenia

  • 14560
  • Producent: Import - szybka realizacja
  • Dostępność: Od ręki - w magazynie
  • Cena brutto: 183,27 zł
    199,00 zł
    Cena netto: 149,00 zł

Deska kuchenna do krojenia Solid Surface

Wymiary deski: 39,5 cm x 24,5 cm

Waga: 1,8 kg

Materiał: płyta mineralno-akrylowa DuPont® Basic Surfaces,

Kolorystyka: off white, beżowy

Dodatkowe informacje: materiał, z którego wykonana jest deska posiada atest higieniczny PZH

Opis:

Deska kuchenna do krojenia Solid Surface polskiego producenta firmy Ergonomic, to nowoczesny design połączony z niebywałą praktycznością i trwałością. Jest polecana jako nieodłączny element każdej kuchni. Deska wykonana jest z materiału Basic Surfaces, który został opracowany przez amerykańskich inżynierów koncernu DuPont®. W porównaniu z innymi tworzywami nie ma sobie równych, jest odnawialna, higieniczna, nietoksyczna, nie sprzyja rozwojowi bakterii ani pleśni oraz jest przyjazna środowisku naturalnemu. Poprzez swoją nienasiąkliwość jest bardzo łatwa w utrzymaniu czystości. Deska Solid Surface jest dwustronna: przednia strona służy jako część robocza, druga jako dekoracyjna, na której można w ekskluzywny sposób podać sery, wędliny, owoce czy sushi. 

Deska Solid Surface to optymalne rozwiązanie: jest na tyle trwała, że stanowi solidne narzędzie do pracy, jednocześnie pozwalając nożom na swobodne wbicie w jej strukturę.

Nasz produkt gwarantuje komfort pracy w codziennych kuchennych obowiązkach, zgodnie z ideą Ergonomic idea for better living.

Szukaj wśród tysięcy produktów dostosowanych do każdych potrzeb