Bemar elektryczny jezdny Egaz 4 x GN1/1 BE-4JS

    Chcesz dostać lepszą cenę? Zadzwoń do nas: 800 800 490
  • 6818
  • Producent: EGAZ
  • Dostępność: W sprzedaży
  • Cena netto: 3 942,28 zł
    Cena brutto: 4 849,00 zł

Opis produktu - Bemar elektryczny jezdny Egaz 4 x GN1/1 BE-4JS EGAZ

Elektryczny bemar jezdny BE-4JS o pojemności 4xGN1/1 wykonany ze stali nierdzewnej. Przeznaczony jest do utrzymywania odpowiedniej temperatury wcześniej przygotowanych potraw. Niezastąpione urządzenie we wszelkiego typu zakładach zbiorowego żywienia tj. szpitale, restauracje, stołówki szkolne itp.

Grzałki zamocowane są bezpośrednio pod pojemnikami gastronomicznymi i mogą pracować zarówno w powietrzu jak i w wodzie. Umożliwia to szybsze podgrzanie potraw i mniejsze straty energii. Elementy grzejne są osłonięte wkładkami perforowanymi, które uniemożliwiają przypadkowe ich uszkodzenie. Bemar posiada cztery zbiorniki z oddzielnym sterowaniem o pojemności GN 1/1 każdy. Po zastosowaniu odpowiednich listew dzielących można korzystać z mniejszych pojemników (GN1/3, GN1/4, GN1/6, GN1/9) w różnych ustawieniach konfiguracyjnych. Poniżej przykładowe ustawienia.

Wbudowany termostat umożliwia utrzymanie żądanej temperatury w zakresie 30÷90°C, co w połączeniu z zabezpieczeniem przed niekontrolowanym wzrostem temperatury sprawia, że bemar BE-4JS jest urządzeniem bardzo bezpiecznym w eksploatacji. Dodatkowo wmontowane zawory spustowe (1”) pozwalają na łatwe opróżnianie zbiornika.

Dane techniczne:

- wymiary (szer. x głęb. x wys.): 140x60x85 cm

- wykonanie ze stali nierdzewnej

- kółka jezdne o śr. 15 cm (w tym dwa z hamulcem)

- oddzielne sterowanie komór

- regulacja temperatury: 30÷90°C

- ilość komór (zbiorników) : 4

- pojemność: 4xGN1/1

- głębokość maksymalna: 200 mm

- 4 krany spustowe (1”)

- moc: 3,2 kW

- zasilanie: 230 VUwaga: Cena nie obejmuje pojemników GN.Opinie - Bemar elektryczny jezdny Egaz 4 x GN1/1 BE-4JS

ocena wyposażenia gastronomicznego ocena wyposażenia gastronomicznego ocena wyposażenia gastronomicznego ocena wyposażenia gastronomicznego ocena wyposażenia gastronomicznego
Ocena: 4.6
Na podstawie: 8 ocen
Szukaj wśród tysięcy produktów dostosowanych do każdych potrzeb